top of page

Listopad | Jak si užít tmavý a sychravý podzim?

Jak se rok odvíjí, často se podobá knize, jejíž kapitoly přinášejí nové zážitky a emoce. S příchodem listopadu jsme otočili list jedenácté kapitoly tohoto vyprávění. Dny se zkracují a tma se každé ráno o něco protáhne, ale je i nepopiratelná krása.

November | How to enjoy the dark and cold days

Listopad s sebou přináší pocit pohody. Je to čas svetrů, horkých nápojů a praskání krbů. Když se vzduch stává chladnějším, naše myšlenky se často obracejí dovnitř a my přemýšlíme o kapitolách, které se odehrály v předchozích měsících.


Temnější dny a delší noci nás vybízejí ke zpomalení, bilancování našich zkušeností a hledání krásy v jednoduchosti života. Je to čas vděčnosti, vychutnávání pohodlí teplého domova a cenění si chvil strávených s blízkými.


I když jsou dny možná kratší a temnější, podzimní krajina a střídání ročních období v sobě skrývá jedinečné kouzlo. Přijměte toto období jako příležitost k introspekci, růstu a hledání skryté krásy ve světě kolem nás. Stejně jako každá dobrá kniha, ani příběh tohoto roku ještě zdaleka nekončí a další stránky čekají na dopsání.


Jak si užít podzim? Chcete-li si plně vychutnat krásu podzimu, ponořte se do jeho smyslových požitků. Vydejte se na procházky barevnými lesy, vychutnejte si chuť dýňového koření a jablečného moštu, uvelebte se u krbu či v křesle pod dekou s dobrou knihou nebo se svými blízkými a zachyťte fascinující krajinu na fotografiích, které vám vytvoří trvalé vzpomínky. Přijměte teplo tohoto ročního období a nechte padající listí a svěží vzduch, aby vám připomněly, že si máte vážit jednoduchých radostí života.


Podzimní inspiraceComments


Capture.JPG

Mathew & Klara

IMG_8952.jpg

Our online friendship led us to a long-distance relationship that turned into marriage, 11 years together and in summer 2022 we also promoted to parents to the sweetest baby boy.

Our passion is nature, wellness and photography, we strongly believe, that life is in our hands and with this motto in our mind we create our life path.

 

Our blog contains articles about healthy lifestyle, relationships, wellness and minimalism 

Read more

Lightroom

presets

lightroom presets

Download our presets for FREE and adjust your photos like us

How to collaborate
with hotels
hotel collaboration.jpg

Find out how to collaborate with hotels for a free stay.

We teach you the exact steps we take and give you tips to land a successful collaboration with less than 1.000o followers.

simplifying

motherhood

WAYS TO SIMPLIFY MOTHERHOOD

Download the Motherhood guide with tips that you can do to simplify your family life today, so that you have more time for slow, simple, peaceful living, that brings joy to you all.

bottom of page