top of page

Co dělat, když chcete cestovat, ale momentálně nemůžete?

Cestování je zdaleka tou nejlepší věcí, co můžeme udělat s naším časem a penězi, alespoň podle mě. Ale někdy prostě máme nedostatek jednoho či druhého případně nás navštíví něco jako globální pandemie, že? Ale co dělat s tou touhou zabalit si batoh a vyrazit?

Co dělat, když člověk chce cestovat tak strašně moc, ale momentálně prostě nemůže?

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci se přes to dostat, než budete moci opět vzlétnout. Cestovatelské dokumenty a videa na Youtube

Nechceme vás podporovat v tom, abyste den co den vysedávali před vašimi televizory či počítačem, ale někdy může být zajímavé se podívat na nějaký dokument či cestovatelské video o zemi, do které chcete následně vycestovat. Můžete ji poznat ještě předtím, než se tam vůbec vydáte a dozvědět se tak o super místech, kam stojí za to se podívat.


cestování během pandemie cestuj levně tipy a triky

NEJLEPŠÍ CESTOVATELSKÉ FILMYOnline zážitky s Airbnb

Airbnb není jen o ubytování, ale také o zážitcích a nyní se všemi omezeními díky pandemii, se otevřeli i možnosti online zážitků. Může to být úžasná alternativa, kde se online projdete Benátkami s průvodcem nebo su uvaříte lahodného indické jídlo online s vyhlášeným kuchařem. (registrace prostřednictvím tohoto odkazu vám poskytne slevu jak na zážitky, tak i ubytování na Airbnb)


Naplánujte si svou další cestu

Se všemi znalostmi, které jste získali z videí, si můžete dobře naplánovat své další cesty. Pusťte se do toho, nyní máte ve svých rukou čas prozkoumat a najít nejlevnější či nejzajímavější ubytování (získejte slevu na Airbnb), nejlepší způsob cestování, najít místa s nejúžasnějším výhledem a restaurace s nejchutnějším jídlem.


cestovatelský blog tipy triky cestuj levně

Cestujte virtuálně

Přiležitostí v 21. století je hromada. Tak třeba starý dobrý google maps panáček a jeho street view, který vás vezme na vaše oblíbená místa, nebo se připojte na živé vysílání z webkamer po celém světě a sledujte Times Square nebo medvědy na Aljašce. Můžete si také prohlédnout 360° fotky z celého světa. Pokud vás zajímají místa u nás, pak se můžete podívat na českou stránku s 360 ° fotkama z nádherných koutů naší země.

Takovou zvláštností je bublifuk na Floridě. Na zahradě Andie a Mika je bublifuk, který je napojen na online tlačítko. Prostě online kliknete a na web kameře můžete 15 sekund sledovat tvorbu bublinek.


Cestovatelské foto plakáty příroda na zeď dekorace


Udělejte si pořádek ve fotkách.

Jsem si jista, že máte spoustu fotografií z vašich dovolených nebo cest. Udělejte si v nich pořádek. Dostaňte fotky z telefonu na zabezpečené místo, ať o ně nepřijdete, roztřiďte si je podle roku, země nebo místa atd. Takto uvidíte, kolik míst jste vlastně měli šanci vidět a znovu si projdete tyhle krásné okamžiky, připomenete si vtipné historky, romantická místa, dramatické zvraty ...

A proč nezaplnit svůj dům těmito fotkami? Vytiskněte si je jako fotografie na noční stolek nebo jako velké umění do obývacího pokoje. Z některých našich skvělých fotografií z cest jsme vytvořili plakáty a nyní si je můžete zakoupit i vy! Ať už jako dárek nebo jako obraz do svého bytu, budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu.


 

PIN THIS for laterComments


Capture.JPG

Mathew & Klara

IMG_8952.jpg

Our online friendship led us to a long-distance relationship that turned into marriage, 11 years together and in summer 2022 we also promoted to parents to the sweetest baby boy.

Our passion is nature, wellness and photography, we strongly believe, that life is in our hands and with this motto in our mind we create our life path.

 

Our blog contains articles about healthy lifestyle, relationships, wellness and minimalism 

Read more

Lightroom

presets

lightroom presets

Download our presets for FREE and adjust your photos like us

How to collaborate
with hotels
hotel collaboration.jpg

Find out how to collaborate with hotels for a free stay.

We teach you the exact steps we take and give you tips to land a successful collaboration with less than 1.000o followers.

simplifying

motherhood

WAYS TO SIMPLIFY MOTHERHOOD

Download the Motherhood guide with tips that you can do to simplify your family life today, so that you have more time for slow, simple, peaceful living, that brings joy to you all.

bottom of page